Regulamin sklepu

1. Właścicielem sklepu bolzano.pl jest FIRMA:

BOLZANO 

ul Kijowska 40a/37

85-739 Bydgoszcz


2. Administartorem danych osobowych jest bolzano.pl (patrz punkt 1)

3. Przy transakcjach zawieranych na odległość w sklepie internetowym bolzano.pl jest zastosowana Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. nr 22 poz. 271 ze zm.)

4. Dane podawane przez Państwa podczas zakupu muszą być aktualne i zgodne z prawdą, inaczej może doprowadzić to do błędnej realizacji zamówienia lub braku możliwości jego realizacji.

5. Ceny podane w sklepie internetowym bolzano.pl zawierają podatek vat i wyrażone są w polskich złotych.

6. Wszystkie przedmioty sprzedawane w sklepie internetowym bolzano.pl są nowe.

7. Podczas składania zamówienia należy wybierać kolor i rozmiar wyłącznie na podstawie belki kolorystycznej i rozmiarowej.

8. Zakup w sklepie internetowym bolzano.pl musi być w pełni przemyślany. Po jego złożeniu nie ma możliwości wprowadzenia jakichkolwiek zmian lub rezygnacji z zamówienia.

9. Towar wysyłany jest do max. 3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) liczonych od daty otrzymania wpłaty

10. Sklep obsługiwany jest przez pracowników firmy bolzano.pl od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do godziny 15.00. Kontakt telefoniczny, jak i mailowy możliwy jest z nami w godzinach podanych powyżej. Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi do 2 dni roboczych od momentu otrzymania zapytania.

11. Zwrot/Wymiana/Odstąpienie od umowy

Zgodnie z ustawą o sprzedaży internetowej osoby prywatne mają prawo zwrotu towaru w przeciągu 14 dni liczonych od daty otrzymania zamówienia.

ZWROTOWI NIE PODLEGA:

- Towar zamówiony na firmę na który otrzymali Państwo fakturę VAT.

WARUNKI ZWROTU:

- Odsyłane produkty muszą być zapakowane w oryginalne opakowania w jakich je Państwo otrzymali, wraz z całym kompletem metek,
- Towar nie może nosić żadnych oznak użytkowania, nie może być brudny, noszony, prany - takie zwroty będą automatycznie odsyłane do klienta
- Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć paragon oraz formularz odstąpienia od umowy

Adres na jaki należy odesłać przesyłkę:

BOLZANO

ul KIJOWSKA 40A/37

85-739 Bydgoszcz
Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ust. ustawy z dnia 27 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną
przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2014, poz. 827) odstępuję od umowy zawartej w sklepie internetowym odsyłam następujące rzeczy:
..................................................................................... (tu proszę podać nazwę produktu.) zawartej dnia ................................ (data zakupu).
Proszę o zwrot kwoty ............................................... zł na konto nr ...........................................................................................................................................
Zwracam, towar ze względu na ..................................................................................................................................................................................................
Moje dane osobowe: .................................................................................................................................................................................................................

Nazwa sklepu internetowego: BOLZANO.pl

Państwa numer zamówienia .......................................................................................

Paczkę prosimy odesłać na Poczcie Polskiej listem poleconym ekonomicznym. Tym samym informujemy Państwa, że paczki odsyłane do nas za pobraniem nie będą odbierane.

Reklamacja Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie podlegają zwrotowi ze względu na niezgodność towaru z umową zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141 z późn. zm.).

W przypadku otrzymania towaru uszkodzonego, czy też niezgodnego z zamówieniem prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy. W przesłanej wiadomości prosimy sprecyzować niezgodność, bądź określić rodzaj wady. Proszę, także załączyć kilka zdjęć rzeczy na podstawie których będziemy mogli Państwu zaproponować korzystne rozwiązanie sytuacji. Na powyższego maila otrzymają Państwo odpowiedź w przeciągu 24h od momentu jego otrzymania.